Weersverwachting Asten Nederland

De korte termijn weersverwachting voor Asten toont wat voor weer het vandaag en morgen wordt. Je kunt de weersvoorspelling per uur bekijken of per dagdeel (ochtend, middag, avond, nacht). Daarbij toont het overzicht of er regen of sneeuw valt, hoeveel wind er staat en wat de zonkans is. Weten hoe het weer zich de komende twee weken kan ontwikkelen? Bekijk dan onze meerdaagse. Natuurlijk bieden we ook widgets om op je eigen site te plaatsen.

sunrise
Zon op
06:10 uur
Zon onder
21:14 uur
sunset

Weersverwachting korte termijn Asten, Nederland

Weersverwachting dagdelen
Weersverwachting per uur
ochtend middag avond nacht
22°C
35°C
29°C
17°C
Het blijft droog
Het blijft droog
Het blijft droog
Het blijft droog
ZO 1 bft
O 2 bft
ONO 2 bft
O 2 bft
80%
90%
90%
nacht
vr
06:00
vr
07:00
vr
08:00
vr
09:00
vr
10:00
vr
11:00
vr
12:00
vr
13:00
vr
14:00
vr
15:00
vr
16:00
vr
17:00
vr
18:00
vr
19:00
vr
20:00
vr
21:00
vr
22:00
vr
23:00
za
00:00
za
01:00
za
02:00
za
03:00
za
04:00
za
05:00
za
06:00
za
07:00
za
08:00
za
09:00
za
10:00
za
11:00
za
12:00
za
13:00
za
14:00
za
15:00
za
16:00
za
17:00
za
18:00
za
19:00
za
20:00
za
21:00
za
22:00
za
23:00
zo
00:00
zo
01:00
zo
02:00
zo
03:00
zo
04:00
zo
05:00
15°C
16°C
19°C
22°C
26°C
28°C
31°C
32°C
34°C
34°C
35°C
35°C
34°C
33°C
31°C
28°C
25°C
23°C
22°C
20°C
19°C
18°C
18°C
17°C
17°C
18°C
20°C
23°C
27°C
30°C
32°C
34°C
35°C
36°C
36°C
36°C
35°C
34°C
32°C
29°C
27°C
26°C
24°C
23°C
22°C
22°C
21°C
20°C
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
droog
ZO 1 bft
ZO 1 bft
ZO 2 bft
ZO 1 bft
ZO 1 bft
ZO 1 bft
ZO 2 bft
OZO 2 bft
OZO 2 bft
OZO 2 bft
O 2 bft
O 2 bft
O 2 bft
ONO 2 bft
ONO 2 bft
ONO 2 bft
ONO 2 bft
O 2 bft
O 2 bft
O 2 bft
OZO 2 bft
OZO 2 bft
OZO 2 bft
OZO 2 bft
OZO 1 bft
OZO 1 bft
OZO 1 bft
OZO 1 bft
ONO 1 bft
ONO 1 bft
ONO 1 bft
NO 1 bft
NO 2 bft
NO 2 bft
NNO 2 bft
NNO 2 bft
NNO 2 bft
NNO 2 bft
NNO 2 bft
NNO 2 bft
NO 2 bft
NO 3 bft
NO 3 bft
NO 2 bft
ONO 2 bft
ONO 2 bft
ONO 2 bft
ONO 2 bft
nacht
100%
95%
93%
94%
95%
96%
97%
97%
97%
96%
96%
94%
92%
93%
96%
nacht
nacht
nacht
nacht
nacht
nacht
nacht
nacht
nacht
96%
94%
91%
92%
93%
93%
93%
93%
92%
90%
88%
86%
82%
81%
85%
nacht
nacht
nacht
nacht
nacht
nacht
nacht
nacht

Weersverwachting komende 14 dagen Asten, Nederland

Het weer voor morgen en de lange termijn in Asten. De 14 daagse vooruitzichten laten in een tabel zien hoe het weer zich de komende 14 dagen ontwikkelt. De onzekerheid in de verwachting neemt toe hoe verder je vooruit kijkt. De weersverwachting voor vandaag en morgen is het meest betrouwbaar.

zaterdag 8 augustus
17°C /
36°C
0 mm
NO 2 bft
80% UV 6
zondag 9 augustus
20°C /
35°C
0 mm
NO 2 bft
60% UV 6
maandag 10 augustus
22°C /
35°C
0.2 mm
O 2 bft
55% UV 5
dinsdag 11 augustus
22°C /
33°C
0.4 mm
O 2 bft
70% UV 6
woensdag 12 augustus
22°C /
32°C
2 mm
ZO 2 bft
70% UV 6
donderdag 13 augustus
22°C /
29°C
5 mm
ZZW 2 bft
55% UV 6
vrijdag 14 augustus
19°C /
26°C
5 mm
W 2 bft
55% UV 5
zaterdag 15 augustus
18°C /
24°C
3 mm
NNW 2 bft
60% UV 4
zondag 16 augustus
17°C /
24°C
4 mm
N 2 bft
55% UV 4
maandag 17 augustus
17°C /
24°C
3 mm
NNW 2 bft
55% UV 4
dinsdag 18 augustus
17°C /
24°C
2 mm
NW 2 bft
55% UV 4
woensdag 19 augustus
16°C /
23°C
1 mm
WNW 3 bft
65% UV 4
donderdag 20 augustus
16°C /
22°C
1 mm
NW 3 bft
65% UV 4
vrijdag 21 augustus
15°C /
23°C
0.5 mm
WNW 3 bft
70% UV 4

Widgets voor Asten, Nederland

Wil je de weersverwachting van Asten op je eigen website, kijk dan hieronder welke widget je het leukst vindt en maak er gratis gebruik van.

<iframe frameborder="0" scrolling="no" src="https://www.weersverwachting.nl/widgets-nederland/asten/5881/dagdelen" height="310" width="210"></iframe>

Code is gekopieerd Kopiëer code

<iframe frameborder="0" scrolling="no" src="https://www.weersverwachting.nl/widgets-nederland/asten/5881" height="310" width="336"></iframe>